ΑΕΚΑΡΑ τελικό με οδηγό τον Λιβάγια!!!!

HomeΠοδόσφαιρoΑΕΚ

Από τον Ενωσίτη Η ΑΕΚ με οδηγό τον Μάρκο Λιβάγια με γκολ δικό του ισοφάρισε στο 95ο λεπτό  πήγαμε έτσι στην παράταση και στην παράταση απλά τους τε

Σίφουνας η ΑΕΚ 0-7 τον Απόλλων Λάρισας
Έγινε χθες η τελευταία προπόνηση της σεζόν για την ΑΕΚ
Απαντήσεις σε όλα για την υπογειοποίηση

Από τον Ενωσίτη

Η ΑΕΚ με οδηγό τον Μάρκο Λιβάγια με γκολ δικό του ισοφάρισε στο 95ο λεπτό  πήγαμε έτσι στην παράταση και στην παράταση απλά τους τελείωσε γράφοντας το τελικό ΑΡΗΣ-ΑΕΚ 2-3!!!

Με την πρόκριση μας αυτή η ΑΕΚ έδειξε το ότι η Ένωση είναι το αφεντικό και στος 2 αγώνες η ΑΕΚ ήταν καλύτερη.

Την ΑΕΚ δεν την υποτιμάς γιατί θα σε τιμωρήσει.

Έτσι με αντρίκια εμφάνιση και ποδόσφαιρο καλό καταφέραμε να γυρίσουμε το σκορ καθώς ενώ εμείς χάναμε τις ευκαιρίες ο Άρης έβαλε 2 γκολ. Ευτυχώς όμως αυτοί έμειναν με τα πανηγύρια και ο Λιβάγια έγινε ο τιμωρός τους με 2 γκολ μας έστειλε στον τελικό!!!

Να πούμε ότι η ΑΕΚ τελείωσε τον αγώνα και με 8 παίχτες καθώς ο Μάνταλος , ο Σιμόες και ο Ολιβέιρα αποβλήθηκαν αλλά σκόπιμα!!!