HomeΠοδόσφαιρoSuper League

Τελεία και Παύλα ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ είσαι Καύλα!!!!!!

Από τον Πανιωπανθηρώνιο Έαεαεαεαεαεαε, μας πήρες τα μυαλά, ρε ΠΑΝΙΩΝΙΕ!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΣΜΥΡΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ!!! 3-0 ενώ άνετα θα μπορούσε ν

Η Βασούλα Κωνσταντινοπούλου αποκλειστικά στο Πάμε Αθλητικά
Αύριο η διάθεση των εισιτηρίων για το ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ξεκινάει σήμερα η διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης

Από τον Πανιωπανθηρώνιο

%ce%b1%cf%81%cf%87%ce%b5%ce%b9%ce%bf-%ce%bb%ce%b7%cf%88%ce%b7%cf%82-1Έαεαεαεαεαεαε, μας πήρες τα μυαλά, ρε ΠΑΝΙΩΝΙΕ!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΣΜΥΡΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ!!!

3-0 ενώ άνετα θα μπορούσε ναήταν και 5-0!!!

Η ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ μας απλά χθες έκλεισε πολλά στόματα που ήθελαν τον Αστέρα φαβορί….

Χαχαχαχαχα, γελάσαμε πάλι. Πάλι σας κάναμε ρεζίλι όλους σας γιατί δεν ξέρετε την τύφλα σας άσχετοι!!!!

Όλες οι προβλέψεις οι στοιχηματικές έγραφαν χ με 2 για τον αγώνα γιατί ο Πανιώνιος είναι ανετοιμος και ο Εν Γκονγκ το ίδιο και μας έφυγε ο Μπακασέτας και ο Διούδης και αυτοί πουπήραμε στην θέση τους είναι κατώτεροι και αλλα τέτοια κουλά….

Αφιερώνουμελοιπόν την νίκη μας σε όλους αυτούς τους άσχετους που πληρώνονται για να γράφουν βλακείες.Επίσης αφιερώνουμε την νίκη και στον προπονητή που μας την έκανε γυριστή και ήθελε να πάει κάπου αλλού και μετά έφαγε τα μούτρα του!!!

%ce%b1%cf%81%cf%87%ce%b5%ce%b9%ce%bf-%ce%bb%ce%b7%cf%88%ce%b7%cf%82ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

Πάμε στα αγωνιστικά, ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ χθες ήταν σε όλες τις γραμμες ανώτερος καθώς οι παίχτες μας έπαιξαν με πάθος και φάνηκε αυτό στον αγώνα.

Ο κόσμος θα μπορούσε να ήταν παραπάνω αλλά δεν μας πειράζει, όσοι θέλουν ας έρθουν, οι υπόλοιποι κάνουν ότι νιώθουν.

Στον αγώνα οι δυο ομάδες στα πρώτα λεπτά ήταν επιφυλακτικοί, ο Αστέρας έχασε μια κεφαλιά στο 50 λεπτό αλλά μετά χάθηκε.

Στο 14ο λεπτό ο Πανιώνιος κέρδισε πέναλντι αλλά δυστυχώς ο Καρίμ το έχασε αφού ο τερματοφύλακας του Αστέρα έπεσε σωστά και απέκρουσε.

Ευτυχώς για εμάς αυτό δεν μας έριξε την ψυχολογία και συνεχίσαμε την προσπάθεια μας για γκολ που μάλιστα είχαμε τα ηνία του παιχνιδιού.

Σχεδόν 10 λεπτά μετά την αποτυχία μας να σκοράρουμε ο Καρίμ με ωραία ενέργεια από δεξιά μπηκε στην περιοχή και έδωσε ωραία πάσα στον αφύλακτο Ταξιάρχη Φούντα που με ωραίο πλασέ έκανε το 1-0 ανοίγοντας λογαριασμό (ξανά) με την φανέλα του Ιστορικού μας.

Ο Πανιώνιος ανέβασε και άλλο στροφές και στο 32ο λεπτό ο πολύ μαλός τερματοφύλακς ου Αστέρα πρόλαβε τον Φούντα πριν κάνει το 2-ο.

Ημίχρονο με τον Ιστορικόμας να πηγαίνει με το 1-0 στα αποδυτήρια ενώ θα μπορούσε να ήταν παρα πάνω το σκορ!!!

Στην επανάληψη εμείς μπήκαμε πιο δυνατά με τον Μπεν και τον Φούντα να είναι αρκετά δραστήριοι.

%ce%b1%cf%81%cf%87%ce%b5%ce%b9%ce%bf-%ce%bb%ce%b7%cf%88%ce%b7%cf%82-2Στο 52ο λεπτό ο Μπεν με ωραία κάθετη ασίστ έβγαλε τον Καρίμ αντιμέτωπο με τον τερματοφύλακα αλλά αυτή την φορά ο Καρίμ τον νίκησε πήρε ρεβάνς για το πέναλντι που έχασε στο πρώτο ημίχρονο και έκανε με ωραίο πλασέ το 2-0 βάζοντας φωτιά στις εξέδρες!!!

5 λεπτά αργότερα ο Φούντας που ήταν από τους καλύτερους του αγώνα (αν και όλοι ήταν τρομεροί) έβαλε μια γκολάρα που ίσως να είναι και το γκολ της χρονιάς.

Με γυριστό σουτ έξω από την περιοχή έκανε το 3-0 σε ένα γήπεδο που ήταν όλοι περήφανοι για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ που έβλεπαν!!!

Στο 76ο λεπτό ο Μπεν παραλίγο να κάνει το 4-0 αλλά το σουτ του πήγε αρκετά ψηλά άουτ.

Στο 87ο λεπτό ο ΕνΓκόνγκ έκανε με την μία το πλασέ πάνω στην κίνηση και η μπάλα πέρασε λίγο άουτ με τον μεγάλο μας παιχταρά να είχε μπει μόλις λίγα δευτερόλεπτα πριν…

Έτσι το παιχνίδι τελείωσε με τον Πανιώνιο μεγάλο νικητή!!!