Ήττα για τον Παναιτωλικό 0-1 από τον Παναθηναϊκό

HomeΠοδόσφαιρoSuper League

Την ήττα γνώρισε χθες η ομάδα μας ο Παναιτωλικός στο γήπεδο μας από τον Παναθηναϊκό με σκορ 1-0. Στο 32’ λεπτό ο Μπουζούκης με κοντινό πλασέ πέτυχε τ

Δεν τα κατάφερε ο Παναιτωλικός 2-2 με την Λάρισα
Πάρτι Παναιτωλικού 5-0 τον Πανιώνιο
Στο Πήλιο θα συνεχίσει την προετοιμασία ο Παναιτωλικός

Την ήττα γνώρισε χθες η ομάδα μας ο Παναιτωλικός στο γήπεδο μας από τον Παναθηναϊκό με σκορ 1-0. Στο 32’ λεπτό ο Μπουζούκης με κοντινό πλασέ πέτυχε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης που έκρινε και το αποτέλεσμα . Ο Παναιτωλικός δεν κατάφερε να δημιουργήσει ιδιαίτερες ευκαιρίες, ακόμα και στο τελευταίο ημίωρο που οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν με δέκα παίκτες, λόγω αποβολής του Κάτσε (59’).

Συνεχίζουμε δυνατά να παλεύουμε όλα τα παιχνίδια και στο τέλος θα κάνουμε ταμείο. Ας ξεχάσουμε τον χθεσινό αγώνα και ας προετοιμαστούμε για τον επόμενο στην έδρα της Λαμίας!!!

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κυριακίδης, Άργκους, Μαλής, Αμαράλ, Μαρινάκης (71΄Λιάβας), Λουσέρο, Ντίας, Μανά (64′ Γκούγκα), Ουίλιαν, Μάζουρεκ, Μπαΐροβιτς (82΄Τσιγάρας).

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: Διούδης, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης, Κουλιμπαλί, Ινσούα, Γιόχανσον, Κουρμπέλης, Κάτσε, Μπουζούκης (89′ Παντελάκης), Χατζηγιοβάνης (75΄Καμπετσής), Μακέντα (65′ Δώνης).