Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Τσεχίας και οι υπόλοιπες στοιχηματικές προτάσεις του Πάμε Αθλητικά για σήμερα!

Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(25/07)

Από τον Δημήτρη Φωτεινόπουλο

Ταμείο χθες, πάμε για παρόμοιες αποδόσεις σήμερα!

164(Α’ Τσεχίας) Βικτόρια Πλζεν – Οπάβα 1 & NG
Πρεμιέρα στο Τσέχικο πρωτάθλημα με την Πλζεν να δείχνει πανέτοιμη για να διεκδικήσει ένα ακόμα πρωτάθλημα. Μεγάλη η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων. Πιστεύω ο συνδυασμός «1» & NG σε απόδοση 1.73 αξίζει.

167(Α’ Κύπρου) ΑΠΟΕΛ – Καρμιώτισσα 1/1
Πρεμιέρα και στο πρωτάθλημα Κύπρου. Ο ΑΠΟΕΛ είναι έτη φωτός ανώτερος από την νεοφότηστη Καρμιώτισσα. Πιστεύω δεν υπάρχει θέμα στο ποιος θα νικήσει. Ο ΑΠΟΕΛ θα θέλει να καθαρίσει και από νωρίς την υπόθεση νίκη για να ξεκουράσει παίχτες για τον αγώνα στα προκριματικά του Europa League που έρχεται. Η επιλογή του άσσου ημίχρονο/άσσο τελικό στην Stoiximan.gr σε απόδοση 1.42 αξίζει.

169(Pro League A) Κόρτραϊκ – Έουπεν GG
Δυο ομάδες με προβληματική άμυνα. Η Κόρτραϊκ συνήθως βρίσκει τρόπο να σκοράρει, αλλά δέχεται εύκολα γκολ όπως και οι φιλοξενούμενοι. Πιστεύω το GG στην Stoiximan.gr σε απόδοση 1.55 αξίζει.

189(MLS) Τορόντο – Βανκούβερ Γούαιτκαπς 1/1
Δεύτερο σερί ντέρμπι Καναδά σε απόσταση μόνο τριών ημερών από το προηγούμενο. Στο προηγούμενο νίκησε εύκολο το Τορόντο με 3-0, και δεν νομίζω να αλλάξουν εικόνα οι φιλοξενούμενοι σε διάστημα μόνο τριών ημερών. Η επιλογή του άσσου ημίχρονο/άσσο τελικό σε απόδοση 1.75 στην Stoiximan.gr αξίζει.