ΑΕΚΑΡΑ τελικό με οδηγό τον Λιβάγια!!!!

HomeUncategorized

Από τον Ενωσίτη Η ΑΕΚ με οδηγό τον Μάρκο Λιβάγια με γκολ δικό του ισοφάρισε στο 95ο λεπτό  πήγαμε έτσι στην παράταση και στην παράταση απλά τους τε

Μάνταλος έως το 2022 στην ΑΕΚ!!!
ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ 75-86
ΑΕΚΑΡΑ 4άρων ταχυτήτων….

Από τον Ενωσίτη

Η ΑΕΚ με οδηγό τον Μάρκο Λιβάγια με γκολ δικό του ισοφάρισε στο 95ο λεπτό  πήγαμε έτσι στην παράταση και στην παράταση απλά τους τελείωσε γράφοντας το τελικό ΑΡΗΣ-ΑΕΚ 2-3!!!

Με την πρόκριση μας αυτή η ΑΕΚ έδειξε το ότι η Ένωση είναι το αφεντικό και στος 2 αγώνες η ΑΕΚ ήταν καλύτερη.

Την ΑΕΚ δεν την υποτιμάς γιατί θα σε τιμωρήσει.

Έτσι με αντρίκια εμφάνιση και ποδόσφαιρο καλό καταφέραμε να γυρίσουμε το σκορ καθώς ενώ εμείς χάναμε τις ευκαιρίες ο Άρης έβαλε 2 γκολ. Ευτυχώς όμως αυτοί έμειναν με τα πανηγύρια και ο Λιβάγια έγινε ο τιμωρός τους με 2 γκολ μας έστειλε στον τελικό!!!

Να πούμε ότι η ΑΕΚ τελείωσε τον αγώνα και με 8 παίχτες καθώς ο Μάνταλος , ο Σιμόες και ο Ολιβέιρα αποβλήθηκαν αλλά σκόπιμα!!!