Σβηστά η ΑΕΚ 2-0 τον ΟΦΗ!!!

HomeUncategorized

Από τον Ενωσίτη Χωρίς να παίξει το τρομερό ποδόσφαιρο και σχεδόν σβηστά η ΑΕΚ μας νίκησε εύκολα τον ΟΦΗ 2-0!! Η ΑΕΚ νίκησε λοιπόν 2-0 τον ΟΦΗ στ

Βήμα πρόκρισης η ΑΕΚ 2-1 τον ΑΡΗ
Ο Αντρέ Σιμόες έμεινε σπίτι του!
Τα εισιτήρια του αγώνα με Ντιναμό Κιέβου!

Από τον Ενωσίτη

Χωρίς να παίξει το τρομερό ποδόσφαιρο και σχεδόν σβηστά η ΑΕΚ μας νίκησε εύκολα τον ΟΦΗ 2-0!!

Η ΑΕΚ νίκησε λοιπόν 2-0 τον ΟΦΗ στο ΟΑΚΑ στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής των Play Off του πρωταθλήματος Super League 2019-20 και συνεχίζει ακάθεκτη για τον στόχο της να τερματίσει στην 2η θέση. Έχουμε ήδη μια διαφορά ασφαλείας από τον ΠΑΟΚ με 4 βαθμούς.

Σκόρερ του αγώνα ήταν ο COSMOTE MVP Νέλσον Ολιβέιρα στο 19ο λεπτό και ο Στράτος Σβάρνας στο 45′ με το πρώτο του γκολ σε αγώνα Super League.

Με ελάχιστες ευκαιρίες και χωρίς να διεκδικεί πολλά αυτός ο αγώνας για την ΑΕΚ που κατάφερε να κλειδώσει την νίκη από το 1ο ημίχρονο με γκολ του Ολιβέιρα στο 19ο λεπτό και του Σβάρνα στο 45ο λεπτό.

Το δεύτερο ημίχρονο για την ομάδα μας ήταν κάπως σαν συντήρηση αποτελέσματος και είχε δώσει λίγο χώρο στον ΟΦΗ χωρίς όμως να κινδυνέψουμε!!