Το «2» της ΑΙΚ μέσα στην Κάλμαρ και οι υπόλοιπες στοιχηματικές προτάσεις του Πάμε Αθλητικά για σήμερα!

Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(11/09)

Δημήτρης Φωτεινόπουλος

Πάλι 3/4 εχθές, πάμε για το απόλυτο σήμερα!

326(Allsvenskan) Κάλμαρ – ΑΙΚ Στοκχόλμης 2
Και οι δύο ομάδες δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση. Με νέο προπονητή η ΑΙΚ και αναμένεται να πάει στο ματς με άλλη ψυχολογία, καθώς ο προηγούμενος τεχνικός είχε χάσει τα αποδυτήρια. Τραγικότατη η Κάλμαρ. Πιστεύω το διπλό σε απόδοση 2.30 στην  Stoiximan.gr είναι πολύ υψηλό και αξίζει.

426(Liga MX) Τολούκα – Ατλέτικο Σαν Λούις Ο 2.5
Δύο ομάδες με επιθετική νοοτροπία και αρκετά κενά στην άμυνα. Και οι δύο ομάδες δεν κατάφεραν να κερδίσουν στην πρώτη αγωνιστική και πιστεύω θα μπουν επιθετικά στο παιχνίδι. Το over στην bet365 σε απόδοση 1.85 αξίζει.

431(Serie A) Λέτσε – Πάρμα 1
Η Λέτσε θέλει νίκη και να μην κερδίσει η Τζένοα στο δικό της παιχνίδι για να μείνει στην κατηγορία. Πιστεύω ότι η Λέτσε θα καταφέρει να κερδίσει την αδιάφορη Πάρμα σήμερα. Ο άσσος στην Stoiximan.gr σε απόδοση 1.63 πιστεύω αξίζει.

488(Serie A) Τζένοα – Ελλάς Βερόνα GG
Η Τζένοα με νίκη γλιτώνει τον υποβιβασμό ανεξαρτήτως τι θα κάνει η Λέτσε στο δικό της παιχνίδι. Δεν άξιοι εμπιστοσύνης οι γηπεδούχοι όμως, όπως απέδειξαν και στην προηγούμενη αγωνιστική που ηττήθηκαν με 5-0 από την Σασουόλο. Ο προπονητής της Ελλάς Βερόνα, και πρώην της Τζένοα, Ίβαν Γιούριτς δήλωσε πως δεν θα χαριστούν στην Τζένοα. Οι φιλοξενούμενοι γενικά σκοράρει ως ομάδα τα έξι από τα επτά τελευταία της ματς έχουν αμφίσκορο. Και για την Τζένοα στα εννιά από τα δώδεκα τελευταία ματς έχει επιβεβαιωθεί το GG. Το GG σε απόδοση 1.57 στην bet365 αξίζει.

Χρήστος Μπατάκας

Κάκιστο 0/2 χθες, πάμε για καλύτερη επίδοση σήμερα!

431(Serie A) Λέτσε – Πάρμα 1/1
Στο ίδιο ακριβώς μοτίβο κινείται και το δεύτερο παιχνίδι αφού η Λέτσε που θα ρίξει την τελευταία της ζαριά για παραμονή υποδέχεται μια Παρμα που δεν έχει κίνητρο.Θεωρώ πως αν η Λέτσε δε σκοράρει από τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης το άγχος θα την καταβάλλει. Θα ποντάρουμε και εδώ στο 1/1 ημίχρονο τελικό σε απόδοση 2.25 της bet365.

488(Serie A) Τζένοα – Ελλάς Βερόνα 1/1
Η Τζένοα που καίγεται να παραμείνει στην κατηγορία υποδέχεται την αδιάφορη Βερόνα. Είναι δεδομένο πως θα κυνηγήσει την νίκη από το πρώτο λεπτό. Θα ποντάρουμε στο 1/1 ημίχρονο τελικό σε απόδοση 2.37 της bet365.