Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(06/08)

HomeΣτοίχημα

Το Μιάλμπι - Σίριους που μυρίζει γκολ και οι υπόλοιπες στοιχηματικές προτάσεις του Πάμε Αθλητικά για σήμερα!

Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(18/08)
Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(31/07)
Οι στοιχηματικές προτάσεις της ημέρας(07/09)

Δημήτρης Φωτεινόπουλος

2/4 χθες, πάμε για καλύτερη επίδοση σήμερα!

605(Veikkausliiga) Ελσίνκι – Λάχτι 1/1
Η Ελσίνκι με νίκη ανεβαίνει στην πρώτη θέση. Φέτος στα τέσσερα από τα έξι ματς, προηγείται από το ημίχρονο και πιστεύω αυτό θα συμβεί και σήμερα. Ο άσσος ημίχρονο/ άσσος τελικό σε απόδοση 1.80 στην bet365 αξίζει.

610(Κύπελλο Ελβετίας) Λουκέρνη – Γιουνγκ Μπόις 2
Προημιτελικά κυπέλλου Ελβετίας. Η Γιουνγκ Μπόις μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος, θέλει να κάνει το ντάμπλ. Σε κακή κατάσταση η Λουκέρνη. Δεν νομίζω να υπάρχει ζήτημα νικητή στον αγώνα. Το «2» στην Stoiximan.gr σε απόδοση 1.50 αξίζει.

104(Europa League) Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ρέιντερς O 2.5
Μετά την νίκη της Λεβερκούζεν με 1-3 μέσα στην Γλασκόβη, η Ρέιντζερς είναι αναγκασμένη να ψάξει γκολ αν θέλει να προκριθεί. Η Λεβερκούζεν κι αυτή είναι μια ομάδα με επιθετικές βλέψεις. Τρία σερί over 2.5 για την Λεβερκούζεν στο Europa League, ενώ οι «Σκωτσέζοι» έχουν σκοράρει σε δέκα σερί ματς στην συγκεκριμένη διοργάνωση. Το over 2.5 στην bet365 σε απόδοση 1.57 πιστεύω αξίζει.

616(Allsvenskan) Μιάλμπι – Σίριους Ο 2.5
Ματς που μυρίζει γκολ. Τα τρία από τα τέσσερα τελευταία ματς της Μιάλμπι είχαν over 2.5, ενώ το ίδιο ισχύει για την Σίριους, που έχει και τέσσερα σερί GG. Επίσης στις τρεις από τις τέσσερις τελευταίας αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων, έχει επιβεβαιωθεί το over 2.5. Πιστεύω το over 2.5 σε απόδοση 1.93 στην Stoiximan.gr πιστεύω αξίζει.

Χρήστος Μπατάκας

1/2 χθες, πάμε για το απόλυτο σήμερα!

107(Europa League) Σεβίλλη – Ρόμα 1
Πρόκειται για μια περίπτωση όπου οι δυο ομάδες θα αναμετρηθούν σε ένα παιχνίδι. Και οι δυο έχουν μοιρασμένες πιθανότητες ωστόσο η Σεβίλη είναι μπαρουτοκαπνισμενη στην διοργάνωση και δείχνει να είναι πιο έτοιμη για παιχνίδια do or die. Θα ποντάρουμε στον άσο σε απόδοση 2.20 της bet365.

100(Europa League) Βασιλεία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1
Οι Ελβετοί βρίσκονται με το ένα πόδι στην επόμενη φάση αφού νίκησαν επιβλητικά στην Γερμανία την αντίπαλο τους με 0-3. Δε θεωρώ ότι παρόλα αυτά θα κλειστεί στα καρέ της και θα ποντάρουμε στον άσο της bet365 σε απόδοση 2.70. Η Βασιλεία έχει δείξει ότι δεν είναι από τις ομάδες που θα επαναπαυτούν και θα μπει να καθαρίσει για τα καλά την πρόκριση.